Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedtem be végig a tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedtem be végig a tabit az első hónapba és ugy szexeltünk a barátommal. Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
1hónapja kezdetem els zedni a tri-regol tabit és nem vártuk meg a párommal még lemennyen az összes szem 2 maradt és akkor szexeltünk más védekezés nélkül. Lehetek terhes??? Nagyon félek...Rendszeres szedtem a tabit előtte és utána is. Most a 7napos szünetet tartom az 5napba avgyok de még midne nem jött meg. Nagyon meg vagyok rémülve...
2008. máj. 9. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mint ahogy nem rég énis megtudtam van olyan bogyó ami már az első szemtől véd. Nekem olyan van ami az első levél után védett. Olvasd el, benne van a betegtájékoztatóba hogy a te gyógyszered hány nap, levél után nyújt védelmet. Ha egy hónap után, sztem akkor sem lehetsz terhes. 19szem után csak véd már. Ha nem jön meg pár napon belül, mindenképp csinálj egy terhességi tesztet.
2008. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. máj. 9. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem a betegtájékoztatóját, akkor 2 hét után véd!
2008. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!