Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix-et szedtem kb.3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix-et szedtem kb.3 évig. Az abbahagyása milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

Magas tesztoszteron, ciszták, hajhullás és rendszertelen menszesz miatt kaptam ezt a tablettát, és szedtem is bőszen majd 3 évig. Múlt hónapban le kellett állnom, mert nem tudtam felíratni a nőgyógyásszal. Most hogy visszatért az orvos, mentem is felíratni. Valamiért rákerestem tegnap erre a cuccra, és olvastam róla elég sok rosszat... pl. hogy max fél évig lehet szedni.

Milyen következményei lehetek annak, hogy ilyen hosszú ideig szedtem? nagyon aggódom, hogy akár végleg felboríthatta a hormonháztartást, vagy akármi. 1 hónap telt el, eddig annyit vettem észre, hogy jobban hullik a hajam, (gyógyszer szedése alatt is hullott!).


2012. aug. 9. 10:48
1 2
 11/11 Puszedly87 válasza:
Sya! Majd 5 évig szedtem és nekem sem mondta a doki hogy csak fél évig szabad... 2 éve hagytam abba,de tuti hogy felborult a hormon rendszerem,azóta vagyok depis állapotban,egyszer jól érzem magam egyszer nem!a mensi előtt egy héttel jelentkező panaszokról ne is beszéljünk pms ez is azóta van hogy abba hagytam a tabit.... borzasztó!
2015. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!