Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az a fogamzásgátló levél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a fogamzásgátló levél?

Figyelt kérdés

24/F vagyok és egyre több helyen olvasom azt a fogamzásgátlással kapcsolatban, hogy bevette az X-edik levelet vagy az X-edik levél után hat. De mi az a levél? Hogy néz ki (az alakja miatt nevezték el így)? Nekem középsuliba csak fogamzásgátló tablettákról meséltek, szüleim nem világosítottak fel; illetve egyik volt barátnőm szedett fogamzásgátlót, de azok apró bogyók voltak, levelet ő sem említett.


Tudom, baromira ciki, hogy ennyi idősen se tudom, de inkább tudjam meg most, mint soha!



2012. aug. 8. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha veszel 1 doboz gyógyszert ami 20-24 darabos akkor abba 2x szokott lenni 10-12 db. Akkor 2 levél van benne. Fogamzásgátlónál a 3. levél, az a 3. havi adag.
2012. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!