Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, miután szakítottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután szakítottatok a párotokkal, abbahagytátok vagy folytattátok a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

és miért hagytátok abba vagy miért folytattátok?

csak azokra vonatkozik akik szednek/szedtek gyógyszert :)

az abbahagyás vagy a folytatás ajánlatosabb?


2012. aug. 6. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam, mert már nem volt rá szükségem, tudtam, hogy nem lesz hamar új párkapcsolatom. Még az utolsó 1 levelet se vettem be.

Az attól függ, hogy akarsz-e a közeljövőben szexelni, vagy nem. Ha igen, akkor folytatnám a szedést.

2012. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam abba. 1. sosem lehet tudni.... 2 nem hiszem, hogy jó dolog abbahagyni és újrakezdeni állandóan. Szedd még egy darabig, aztán ha nincs rá szükséged akkor tarts szünetet.
2012. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtran szedd, mert még csak a nők egy ötödének nem lehet vagy csak egy gyereke lehet a sok foggátlótól. Szóval hajrá.
2012. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3: Tudnál adni egy hiteles forrást, ahonnan az értesüléseidet szerzed, vagy hallottál Máriká nénitől á szomszédbá' valamit, és azt szajkózod? Amúgy meg ki mondta, hogy minden nő, aki fog.gátlót szed, akar valaha is egynél több gyereket? Ki mondta, hogy akarnak egyáltalán gyereket?


On: én biztosan folytatnám, eddig csak az előnyeit tapasztaltam. De nem amiatt folytatnám, hogy sose lehet tudni, meg bármikor jöhet valaki, mert hiába szedem, ha nagyon új a kapcsolat, nem engedném gumi nélkül.

2012. aug. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!