Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem mindig ugyanabban az időben veszem be a fogamzásgátlót

van hogy 8körül de van olyan is hogy csak 10-11 körül

tegnap elfelejtettem bevenni hát ha az előző naptól számítom a 12 órát akkor nbeccesen de benne van, viszont a barátom nem bennem ment el de félek hogy az előváladéktól is terhes lettem.

Nagyon félek úgyhogy mindenkit megkérek hogy csak normális válaszokat és véleményeket

köszönöm


2012. aug. 2. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha régóta szeded nem, nem megy az olyan könnyen nyugi.
2012. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már ez a 5. hónapja hogy szedem

köszi a választ

2012. aug. 3. 06:52
 3/6 anonim ***** válasza:
En ilyenkor azt csináltam, hogy ovszert is használtunk. így biztosan nem eshetek teherbe. 2-3 orás csuszás nem gond, de az hogy kihagytad, okozhat gondot. De nem valoszínu.
2012. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy mikor hagyod ki a tablettát,az elején,a közepén vagy a végén...

Én annak idején kétszer felejtettem el bevenni,de 12 órán belül bevettem..illetve hát nekem is necces volt...

2012. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De szerintem nem lehetsz terhes...:) (Utolsó )
2012. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a tabit az utolsó elötti napon felejtettem el bevenni
2012. aug. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!