Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az igazsag? Lehetek terhes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazsag? Lehetek terhes, vagy nem?

Figyelt kérdés
4. honapja szedek gyogyszert, eddig nem volt semmi baj de most pecsételő vérzésem van. ugy kezdődött, mert mostmár nem pecsételő, hanem mintha meglenne a menstruaciom. pedig van még 3 tablettam a szünetig. orvoshoz se tudok igy elmenni, mert vérzek, és fáj is, belülről olyan mintha tele lenne sebekkel. azt olvastam h a pecsételő vérzés mellékhatás is lehet, mashol meg h a vérzek akkor nem hat a tabi. nem akarok magasabb hormontartalmut szedni, mert félek h meghizok. habar tudom h nem a tablettatol hizik az ember, de mégis.
2009. júl. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha vérzel és fájsz is, ott valami gond lehet. ha elmúlt vagy csökkent pár cseppre, mindenképpen kersd fel az orvost. addig pedig, amyg tart az állapot, vagy melláőzd a nemi életet, vagy ha nem bírjátok, akkor használjatok gumit. de az orvossal jó lenne minél előbb konzultálnod.
2009. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is birok igy lefekudni a baratommal, mert tenyleg iszonyuan fáj. persze, már intézem az orvost.
2009. júl. 17. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérezgetés előfordulhat mellékhatásként a gyógyszernél, de főleg a kezdetén, de fájdalom szerintem nincs tőle.
2009. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem is kell magasabb hormontartalmút szedni, még az elején vagy, ilyenkor nekem is összevissza volt. ha rendesen szeded akkor biztosan hat a gyógyszer, ne aggódj, hiszen hogyha valakinél azért nem hatna mert alacsony a hormontartalma, akkor nem lehetne forgalmazni:)
2009. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolso, en is ezt mondom, de van aki meg olyan hülyeségeket mond h lehet h nem is hat ha alacsony a hormontartalma :S
2009. júl. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!