Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb-egy hónapos vagyok. Még a...

Kb-egy hónapos vagyok. Még a doki nem nagyon látja de az az igazság, hogy nagyon nagyon jól érzem magam eszem iszom alszom jokat nevetek és nagyon jó a közérzetem. De ettöl ugye nem lehetek méhen kivüli? Vagy remélem van szivhang?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ik kifejezetten jó a hangulatom, sokan megjegyezték, hogy mostanában milyen jó a kedvem. :-) De nem hiszem, hogy ez a méhen kívüli terheség jele lenne.

Ne izgulj!

2008. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Akkor még most kellene csak hogy megjöjjön??? Nem csoda, hogy semmit nem lát még, szívhang is 6-8 hetesen lesz.
2008. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hónapos vagy, akkor csak most kell majd megjönnie. Ilyenkor még semmi nem látszik au UH-n, szívhang pedig még nincs.

2 hetes mensis késénél van értelme felkeresni a dokit.

Én 5 hetesen és 6 naposan voltam először, akkor már látszódott egy kis pont a petezsákban.

8 hetesen és 6 naposan pedig már dobogott a szíve.

A szív csak a 6-7. héten kezd el verni.

2008. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Méhen kívülinél pedig erős alhasi görcseid lennének.
2008. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a doki normális, hogy még nem látja, nagyon kicsi még, hiszen még épphogy késik csak. Szerintem mindenkinek jó nagyon a kedve ilyenkor! Nem törvényszerű, hogy mindjárt jönnek a rosszullétek, hányingerek, nekem pl a 7.hétig semmi nem volt, büszkén mondogattam, hogy milyen mázlista vagyok. De aztán engem is elért! persze van akit meg abszolút nem.

Ha méhen kívüli, akkor görcsölnél nagyon, és valószínűleg vérezgetnél. Kb a 6. hét körül érdemes menni, az orvos már magabiztosan megállapítja, hogy hol helyezkedik el a baba, és egy kis maszatnyi foltocska lesz a petezsák és a baba, inkább csak a zsák. 6 hetesen nekem csak a zsák látszódott és kb 9 hetesen már szívhang volt, és egy gyönyörű képet kaptam a kicsiről, mindene látszott rajta!:)

2008. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!