Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta mellett lehet valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta mellett lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés
most volt egy vetélésem.és jelenleg nagyon megviselt és nem szeretnénk jelenleg ujra teherbe esni.elkezdtem gyogyszert szedni.félek hogy ez mellett is akär teherbe eshetek.régen nem volt ilyen félelmem amikor szedtem a tabit,és nem is lettem mellett terhes,csak amikor nem szedtem.de ugy megviselt ez a vetélés,hogy félek nehogy mostanäban terhes legyek,mert amig kinem heverem nem szeretnénk babät.és félek nehogy bärhogy akärhogy tablettäval összejöjjön.
2009. júl. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen! nem egyszer hallhattuk már, hogy valaki így esett teherbe. A gumi a biztonságosabb, legalábbis szerintem.
2009. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha rendsen szeded és betartod a használati utasitásokat, akkor nem leszel terhes. De akor tényleg nem szabad slamposnak lenni, minden nap ugyanakkor, figyelni, higy mivel lehet kölcsönhatás, stb.

Egyébként jobbulást kivánok, lelkileg is.

2009. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

slampos? haha..ezt nem ilyen szövegkörnyezetben szokták használni...


a kérdésre: teherbe eshetsz, jobb a gumi ilyen szempontból!

2009. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy ismim járt úgy, h kilyukadt a gumi.... szal az sem jobb, mint a tabi. Én inkább tabira szavazok, vagy ha nem tudsz minden nap odafigyelni rá, akkor hüvelygyűrű. Ugyanolyan mint a tabi, mármint a hatása, és nem kell figyelned rá minden nap.
2009. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen szeded, nem hagysz ki szemet, vagy ha igen, és mindjart potolod, és kiegészitő védekezés is van, akkor nem lehet. a gumiban nem bizok.. tiszta para vok ha gumival szexelunk. és nem azért mert kényelmetlen, mert se nekem, se a paromnak nem az, csak félek h elszakad.
2009. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!