Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha nem szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha nem szedek még egy hónapja fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Lindynette 20at kezdtem szedni, pár nap múlva 2 tabi marad az első levélből, akkor szeretnék majd gumi nélkül szeretkezni (végig). szerintetek lehetek még terhes? az első tabit nem a menstruáció első napján szedtem be, de 24órán belül. (asszem 12óra múlva..)
2009. júl. 15. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

nem pont akkor kell bevenni az első tabiz, amit aztlátod h véres a bugyid. történhet az akár este is, ha reggel jött meg.

ha még aznap bevetted, valszeg már védve vagy. de én azért megvárnám az első menzeszt, énis így csináltam annoö.

2009. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mensi 1. napján bevéve 2 hét után tutira véd. Nekem ezt mondta a doki, amikor ezt kezdtem el szedni.
2009. júl. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!