Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden gyógyszertárban lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyógyszertárban lehet kapni 3 havi Nuvaringet?

Figyelt kérdés
A múltkori "nagyon új" tablettámat 1 hétig kerestem, 4 város patikáiban, nem akarok megint így járni.
2012. júl. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem itt senki nincs, aki minden gyógyszertárban megpróbált már venni. Okosabban tennéd, ha előtte odacsörögnél, minthogy potyára odamenj.
2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván nem járta végig, de akkor is kb hogy mennyire elterjedt ez.

Telefonálgattam is, hidd el..

2012. júl. 23. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A Nuvaring elég gyakori, de ha véletlen nincs nem kell körbejárni a várost, egyszerűen rendeltesd meg velük, és következő nap mehetsz is érte.
2012. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na az szuper.

A tablettámat még megrendelni se tudták.. -.-

2012. júl. 23. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen... Mondjuk ha tényleg annyira új volt, lehet még nem is tudták megrendelni(most feltételezzük ezt). De ezzel nem lesz ilyen probléma, nyugi.
2012. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!