Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérhetem a nőgyógyászt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem a nőgyógyászt, hogy azt a tablettát írja fel, amit 1x már leváltottam?

Figyelt kérdés

Most szedem a 2. tablettámat, de ez egyszerűen szörnyű. A réginél magasabb vérnyomásértékeket mértem, de utólag belátva a stressz miatt volt, és szedek fokhagymatablettát is, most már rendeződött.

Kérhetem, hogy írja fel a régit, mert rendeződött a probléma, ami miatt lecseréltem? Amúgy semmi más bajom nem volt vele.


2012. júl. 23. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, mondd el neki, hogy az neked nem jött be, ezért és ezért. És majd akkor felírja a másikat. Nem probléma.
2012. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem újat szeretnék, hanem a régit, amit leváltottam a vérnyomás-emelkedés miatt.
2012. júl. 23. 11:26
 3/6 okoska31 ***** válasza:

kérni kérheted - de az orvosi kockázatot ő fogja elbírálni. ha úgy ítéli meg, hogy egészségügyi kockázatot jelentene neked az előző szedése, akkor nem fogja felírni.


valószínű, ha mind a kettővel gond van, akkor harmadik jön.

2012. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom igazából, hogy miért éreztem magasnak a vérnyomásomat, amikor a régit szedtem. Mindig 125-130 körül volt, most meg lement 115-re, szóval tök jó :)

A mostanival nagyon sok bajom van, nem akarok próbálgatni még párat, mikor az első jó volt.


Csak nem akarom, hogy bunkónak nézzen, hogy én döntöm el, hogy mit akarok szedni..

2012. júl. 23. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog bunkónak nézni, de érzed, menyik milyen hatással van rád, ő előre nem tudja megmondani. Mond nyugodtan, hogy vissza akarsz térni a régire.
2012. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi mindenkinek:)

Remélem bejön majd.

2012. júl. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!