Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menszi előtt 4 nappal mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menszi előtt 4 nappal mennyire valószínű a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, tegnap (június 14-én) a barátommal megszakítással szeretkeztem. Június 18-án kell megjönnie. Mennyi az esélye annak hogy 4 nappal menszi előtt teherbe estem?
2009. júl. 15. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
0.01%....szinte semmi...
2009. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm pont így lett terhes :D:D

menzesz előtt 3 nappal szexelt megszakítással.


DE MÉRT NEM VAGY KÉPES EGY ROHADT ÓVSZERT MEGVENNI A BOLTBAN?

2009. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb az esélye, de nem 0. Peteérés gyakorlatilag a ciklus bármelyik szakaszában megtörténhet, igaz, hogy ez nem túl gyakori, de ilyen fiatalkorban még gyakrabban előfordulhat, 17 évesen még nem működik a szervezeted óramű pontossággal, hülyeség erre alapozni.

És igaza van az előzőnek. Miért a f.szért nem vagytok képesek óvszert használni?!? Baromi felelőtlenek vagytok!

19/L

2009. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a "protokoll" szerint a 14 napon van a peteérés. menzi előtt négy nappal tehát elviléeg már nincs. de ne ilyeneket kérdezgess, hanem védekezz mert egyszercsak terhes maradsz, lehet hogy már most is. ha mindenkinek akkor lenne peteérése amikor kell akkor ennyi erővel senki nem esne teherbe csak egy hónapban kb 3 napig... szóval nem vagyunk gépek, mindenkinél változó a peteérés ideje.
2009. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12. 50-es vagyok.

A "szakirodalom" szerint:


"Sok nő azt gondolja, hogy menstruációs ciklusának közepén a fogamzásra legesélyesebb napokon eshet csak teherbe.

A naptármódszer hívei úgy vélik, ha ezt a fogamzás szempontjából előnyös időszakot elkerülik, vagyis nem élnek szexuális életet, akkor megtesznek mindent a védekezésért.

Fontos tudni, hogy a tüszőrepedés, a ciklus e periódusától eltérő időszakban is bekövetkezhet. A szexuális együttlét izgalma, az annak során felszabaduló hormonok is okozhatják. De az is lehet, hogy az adott hónapban két tüsző indult érésnek, vagy az előző hónapról maradt egy olyan, amelyik nem repedt meg."

2009. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést napi szinten felteszi legalább két ember. És már komolyan kezd dühíteni a dolog.

Én megértem, hogy a szerelem miatt elveszti valaki a fejét..komolyan.

És persze talán mázlid van és nem esel teherbe, mert a nők többsége a ciklus közepén eshet teherbe. De van aki pont ilyenkor, sőt olyat is olvastam, hogy van aki menstruációkor tud teherbe esni.

A szerelem nagy dolog, a szex pedig élvezetes, de 17 évesen gondolkodj el ilyenkor azon, hogy egy abortusz teljesen szét fogja zilálni nagy eséllyel a kapcsolatod és az életed is.

Szóval használj óvszert! Vagy amit akarsz, csak védekezz. Mert ez nem védekezés.

2009. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van esélye, tehát védekezni kéne. A megszakítás NEM védekezés, ahogy a naptármódszer sem!!!
2009. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!