Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta után lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Májusban történt hogy párom belém élvezett, vettünk 72 órás gyógyszert,és időben bevettem,semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Júniusban rendesen meg volt a menszeszem, minden rendben volt vele. Viszont Júliusban késett... Kb 14 napot.de megjött! Most is úgy tűnik minden oké a menszeszemmel, de nem tudom h attól lehetek e terhes???
2012. júl. 21. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyfolytában menstruálsz és a tablettát is bevetted. Ha a menstruációd mennyisége nem lett sokkal kevesebb a szokásosnál akkor nem kell aggódnod. De ha rászánod magad egy terhességi teszt megvásárlására nem kell többet hülyeségeket kérdezned az interneten.
2012. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van 2 ismerősöm aki bevette ezt a 72 órás tabit és mégis terhes lett.. egyik aztán elvetette mert félt h baja lesz ababának a másik nem, de semmi baja nem lett a kicsinek.
2012. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb mint 48 ora alatt bevetted az aktus utan, akkor nem. D eahogy mondtak, veszel egy gyorstesztet, 2 van benne, mindkettot megcsinalod es nem kell paraznod.
2012. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!