Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gond lehet, ha félbehagyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet, ha félbehagyom a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja szedem, a levél felénél tartok, de "megjött", nem csak barnázok, rendesen vérzek. :S óta szedem eleve összevissza vérezgetek, és hízom is (és hiába diétázom, meg mozgok mellette minden nap, nem megy le semmi). :( Ma beszéltem a dokimmal, felír Nuvaringet, de nem akarom tovább szedni már, mert elég a hízásból. :S Szerintetek? Főleg, hogy "megjött"?
2012. júl. 20. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3,5 hónap után hagytam abba (5 napja), tegnap óta vérzek, szar a közérzetem, de nem akartam tovább szedni. Nem tudom, mire számíthatunk, de amiket itt olvastam, sok jóra nem:-S
2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedd végig ezt a levelet, ha félbehagyod, még rosszab lesz, pár napot még kibirsz.
2012. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!