Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor érdemes fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes fogamzásgátló tablettát váltani?

Figyelt kérdés

7 éve szedem a Yadine-t,közben volt 1,5 év szünet.Meg vagyok vele elégedve,csak a dokim múltkor mondta,hogy esetleg felírja a gestomixet,mert kicsit pattanásos a bőröm.Megéri ezért lecserélni az eddig beváltat?

Vagy kell egyáltalán váltani?


2012. júl. 14. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Bíráljuk felül a dokit vagy mi a francot akarsz tőlünk?
2012. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
Talán kissé kemény, de az #1-nél a pont...
2012. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondja, akkor legyen az amit ő mond.
2012. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem mondta,hogy váltani kellene,csak egyszer kicsit pattanásosabb arccal mentem hozzá,és ezért ajánlotta.csak tanácsot kértem volna,hogy emiatt kockáztassam-e,hogy az eddig 7évig bevált gyógyszert lecseréljem.
2012. júl. 15. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs gond, nem érdemes cserélni.

Nem akarlak elkeseríteni, de a dokik a gyógyszergyáraktól igen szép összeget (vagy épp nyaralást) kapnak ajándékba, ha az ő gyógyszerüket írja.

Nem akarok rosszmájú lenni, de lehet őt is megkereste most egy Gestomixes gyártó és ennyi.

Persze tényleg lehet az is, hogy a pattanásaid miatt akarja felírni. Csak hát ha téged nem zavart, akkor nyilván egy-két pattanásról van csak szó, nem 500 ragyáról. Nem érdemes a biztosat bizonytalanra cserélni.

2012. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem cserélnék.
2012. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

még annyi,hogy 2000el olcsóbb.de tényleg nincs sok pati,csak a szülés után nem nagyon akarnak elmúlni,az eddig szép bababőröm már nem a régi.Gondolom a hormonok miatt:S

Igazából nem is én említettem,hanem a doki.Meggyőztetek,nem váltok,félek a mellékhatásoktól.

2012. júl. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!