Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire teszik megbizhatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire teszik megbizhatatlanná a fogamzásgátlót a Drogok?

Figyelt kérdés

Olvastam erröl, és azt találtam hogy csökkenti és esetleg teljesen fel-is oldja a védelmet a külömbözö drogok...

Ez igaz? Azért érdekel , mert van egy barátnöm, aki fogamzásgátlót szed, régebben extazyzott és most újra szeretne egy kicsit "szétcsuszni" de fél hogy gyogyszer hatását elveszi, és akkor nem tudná sehogy megmondani a barátjának hogy kéne máshogy védekezni! mert nem akarja tudatni vele hogy dobna be egy felnit! Mit lehet tenni?


2008. máj. 5. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A barátnődnek csak gratulálni tudok,ha annyi esze van,hogy drogozik.Ne szedje be azt a szart,azt lehet tenni.
2008. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kezdem el hülyézni azt a bizonyos bnőt, aki gondolom h te vagy... mert semmi értelme. Gondolj bele, már ha antibiotikumot szedsz, attól is gyengül a fog.gátló hatása, hát akkor még a drogoktól...
2008. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
a fogamzásgátló meg a drog együtt nem működik. döntse el a bnőd, hogy melyiket használja. Drog: teljesen szétb*ssza az életét és a testét is egyaránt és bármikor terhes lehet... vagy: Gyógyszer: Nem lesz terhes és egészséges marad.
2008. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
A "barátnődnek" üzenem, hogy ne drogozzon, ha fogamzásgátlót szed és azt akarja, hogy védjen is a tabi. Minek kell szétcsúszni??? Vagy drogozzon
2008. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

folyt az előzőhöz (vmiért nem ment át)

... vagy drogozzon és szüljön egy eleve drogfüggőnek született beteg gyereket és nézze meg, mit csinált. Aztán akkor majd szétcsúszhat, ha nekiáll az elb@szott életén töprngeni.

2008. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
A "barátnődnek" üzenem, hogy ne drogozzon, ha fogamzásgátlót szed és azt akarja, hogy védjen is a tabi. Minek kell szétcsúszni??? Vagy drogoz
2008. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem kellene drogoznia, és akkor nem lenne a fogamzásgátlóval probléma! Erre még nem gondolt???
2008. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Az igazi Ecstasy hatóanyaga, az MDMA, nincs hatással a hormonális müködésre. Viszont Ecstasy néven gyakorlatilag bármilyen tablettát eladhatnak a feketepiacon, például anabolikus szteroidokat tartalmazókat (amit a bodybuilderek használnak).


Egy másik gond viszont az lehet, hogy az MDMA javítja az orgazmust (az gondolom valamilyen kihatással lehet a hormonális müködésre). Harmadrészt a módosult tudatállapot nehezíti a racionális gondolkodást és tevékenységet, tehát pld. nem lehet megbízni abban, hogy egy óvszer felhúzása vagy egy tabletta bevétele simán menne.

2008. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

én meg olyat hallottam , hogy a drog sem más csak valami vegyi anyag ugyanúgy mint amit a patikában veszell 100számra . csak illegális. tehát atól függ milyen drog .


hülye válasz hogy ne drogozzon és ezért lebaszni . sok nagyokos.

kérdés , hogy pont annak a drognak vannake hatása a fogamzásra. de ezek inkáb az agyra hatnak nem a petefészekre stb.

2008. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó és utolsó előtti hozzászólóval egyetértek: a kérdésre válaszolj, ne csesztesd :S Amúgy inkább a barátnőd próbálja ki a füvet ,kellemesebb és nem árt a fog.tabinak (tapasztalat) az ekit nem tudom, és a speedet sem, de azt én se merem kipróbálni, mondjuk szünetbe oké,de ha szedi akkor ne, vagy utána gumival 2hétig és akkor utána anélkül is :)
2008. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!