Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet baj? Mi történt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet baj? Mi történt?

Figyelt kérdés
A barátom ruhán keresztül odanyomta a f..t és úgy csinált mintha szexelnénk.Rajta vol boxer, nadrág, rajtam bugyi, nadrág. Azt mondta h jött előváladél, és reggel fehér foltokat vettünk észre a nadrágján.(reggel fogat mosott, arra is gondoltunk h fogkrém...de az meg h kerülhetne oda?!) Vajon az előváladék kijött nadrágon keresztül? Vagy az én lettem volna, mert később levette a bugyimat és úgy hozzáértem a nadrágjához. Szexhez persze óvszert használtunk, tehát azt ne mondjátok h védekezni kell! Ő próbál nyugtatni, de én nagyon félek attól a foltoktól:S
2009. júl. 11. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
mert ha kijött az előváladék és utána levette a bugyimat és hozzáértem a nadrághoz, akkor tuti kerülhetett belém sperma:S
2009. júl. 11. 14:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Ha volt a pasidon boxer is, nadrág is akkor mi baj lenne? Nehogy azt mondd már hogy így is kerülhetett beléd előváladék!!!
2009. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
biztos, hogy nem, legalábbis szerintem mivel csak a nadrágon talált, nadrágon keresztül meg nehezen megy át..de ha nagyon félsz akkor irány a nőgyógyászatra! de nem hiszem...úgyhogy ne aggódj.
2009. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!Hány éves vagy???????
2009. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké oké h óvatosnak, és felelősségteljesnek kell lenni a szexxel kapcsolatban, de hogy ennyire, az már túlzás:) Nagyon jól teszitek h gumival védekeztek, jól tudod h az előváladéktól is teherbe lehet esni, dehát a srác nem volt benned így nem lehet gáz:) Azért vigyázzatok a foltokkal, elég kiábrándító tud lenni:) üdv
2009. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!