Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most már nem tudnám eltolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már nem tudnám eltolni a következő menstruációt, ha elkezdenék fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

Ma reggel jött meg, és nézegettem a naptárban, hogy pont akkor megyünk külföldre nyaralni, amikor következő hónapban meg kell jönnie.

Ha elmennék fogamzásgátlót felíratni, és elkezdenem szedni, nem lehetne már csúsztatni?

Tudom hogy hiba volt így megfeledkezni róla, de eszembe se jutott.

Köszönöm a válaszokat.:)

17/L


2012. júl. 7. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, beszedheted a menzeszed többi napján is, és így ha jól gondolom, pont nem fogsz vérezni nyaralás alatt...

De menzesz alatt meg nem vizsgál meg a doki, anélkül meg nem fogja felírni. Vérvétel nélkül sok doki felírja, de azért megvizsgálni meg szoktak.


Szerintem ezt buktad.. :/

2012. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De. De közel se biztos, hogy sikerülne. Úgy lehetne csak tolni, ha két levelet beszednél szünet nélkül.

Nah barátnőm megcsinálta....eredmény: a vérzése ugyanúgy megjött, majd egy hónapon keresztül pecsételt.

A tabletta nem erre való. A tabletta arra való, hogy a terhességet akadályozza meg, nem arra, hogy oda tolja a menzeszed, ahová te akarod.

Menj el dokihoz, hátha ad vmi olyan dolgot, amitől később jön meg, de olyanokat se nagyon kellene ilyen miatt beszedni.

Használj tampont...

2012. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, írni akartam én is (első vagyok), hogy pl én végigbarnáztam az 1. hónapot.

És nem szabad az 1. levél után nem kihagyni a 7 nap szünetet.

2012. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor marad a tampon.:)
2012. júl. 7. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!