Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit vegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz az első alkalom...nem rendelkezem valami nagy mérettel,szerintem eléggé "gyorstüzelő" is vagyok,van valami olyan gumi ami segít abban,hogy ne menjek el olyan hamar?
2012. júl. 6. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak! Nem azért lankadt le a farka mert olyat vett fel. hanem a stressz miatt. Nagyon sok fiúnak nem 100%-os a műszer az első alkalomnál.
2012. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hopp.Egy kis baki...

Javítás: *...bármilyen méretre jó...

2012. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Végre pár normális válasz,köszönöm
2012. júl. 6. 15:53
 14/17 anonim ***** válasza:

#11

nem stresszelt, már hónapok óta együtt voltunk akkor, és semmi olyan dolog nem lehetett ami miatt stresszelne :D (wellnesezni voltunk)

max az lehetett, hogy alapból nem bírja az óvszert + még az a szar is... hát nem is veszünk több olyat. más ismerősöm is mondta, hogy alig érzett benne valamit, nem túl jó...

2012. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-esnek. Hát ha te mondod...
2012. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát szerintem én voltam ott nem te :) és talán a pasimat is jobban ismerem nálad, már bocs :D...
2012. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előbb vegyél 1-2 fajtát, és próbáld fel.
2012. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!