Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit vegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz az első alkalom...nem rendelkezem valami nagy mérettel,szerintem eléggé "gyorstüzelő" is vagyok,van valami olyan gumi ami segít abban,hogy ne menjek el olyan hamar?
2012. júl. 6. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

nincs. A gumi az gumi. Egy kicsit kevésbé jön át rajta a fizikai inger, azaz egy kicsit minden gumi segít. De ez fejben dől el, az agyadra meg nem lehet gumit húzni. Készülj fel egy gyors eldurranásra.

Ha ven elég potencia, akkor másodszorra is neki lehet állni. ha nem megy, akkor marad az orál. Próbálj meg valamit nyújtani a lánynak!

2012. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
225/45 ZR17 ha lehet pirellit és 4 db-ot
2012. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

A kedves első válaszoló kihagyta a Good Year-t és a Pirelli-t.

de Van kerékpárokhoz is sokféle..Maxxis, Continental..:D

2012. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
semmiképpen nem javaslok téli gumit, nyárit kéne ebben a hőségben.
2012. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
befőttesgumit
2012. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lyukasat
2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 AvernusTriad ***** válasza:
8%
rágó~
2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem,hogy ennyi értelmes választ kapok majd...
2012. júl. 6. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:

....

a durex performa az, amiben érzéstelenítő van, hogy tovább tartson. bár nem tudom, az első alkalomhoz nem ajánlanám, mert amikor mi ezt használtuk a barátomnak le is lankadt tőle :S ... közben... amúgy minden méretre jók ezek kb. durex ami szerintem megbízható, vagy lifestyles

2012. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vegyél négy évszakost,az télen nyáron használható! :)


Viccet félre téve most válaszolok a tényleges kérdésre is.A Durex Classic az egyik legmegbízhatóbb.Talán a legdrágább is,de nagyon jó.Én vagy ezt használom,vagy a Durex Love-t.Mindkettő 900Ft körül van,nincs bármilyen méretre jó.Aztán még elég jó márka a Lifestyle (lehet rosszul írtam) És ha rám hallgatsz,akkor csak gyógyszertárban veszel óvszert.

2012. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!