Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot csak menzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot csak menzi elso napjan lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
A menzi utan pont 2 hettel kezdtem, kb peteereskor.. Mikortol hat? Bezavarja a menzit? Nyaralas miatt tolni szeretnem, amiatt kezdtem kesobb szedni.. Elotte egy evig nem szedtem gyogyszert. Lndynette30-rol van szo.

2012. júl. 4. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
általába igen...de nem figyeltél tán a dokira??am használati utasításban is benne szokott lenni
2012. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocsi, nem olvastam végig a kérdésed..

de nekem olyan bogyóm van, ami a 4.napon már hat, vagyis véd. de megint csak azt tudom írni, h használati utasítás :D

2012. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az első levél alatt így semmit nem ér.

De nem kellene önkényesen összevissza szedni.

2012. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, bemásolom:

Első alkalommal történő szedés

Várjon a menstruációs ciklus kezdetéig, addig ajánlatos más fogamzásgátló módszer használata (óvszer, pesszárium, spermicid)! Az első tablettát a menstruációs vérzés első napján kell bevenni.

Megengedett a 2-5. napon való szedéskezdet is, ez esetben a fogamzásgátló szedésének első hét napján nem hormonális kiegészítő fogamzásgátlás (óvszer, pesszárium, spermicid) alkalmazása javasolt.

Levonom a következtetést is helyetted: elpazaroltál egy levél fogamzásgátlót, mert ez ugyan nem fog megvédeni a nem kívánt terhességtől, az tuti. Jól össze is zavartad a szervezeted, hiszen ki tudja, most mikor fog megjönni, és hogy akkor az 7 napos szünetnek, vagy rendes menstruációnak számít-e.

2012. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fuhhhh.. Hat ez igy tok jo... Koszi a valaszokat :)
2012. júl. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!