Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót mikor lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót mikor lehet elkezdeni szedni? és kb mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Még nem szedtem sosem, de most már szeretnék. Hónap elején szokott megjönni,harmadika, negyedike körül, és nődokihoz 7.-ére kaptam időpontot. Ha addig elmúlik, és lesz üres nap a kettő között az baj? Vagy akkor buktam egy hónapot?

Ha meg még meg van akkor, akkor rögtön utána lehet elkezdeni szedni?

És körülbelül mennyibe kerülnek? tudom, van sokféle, de úgy átlagba?

Köszi előre is (:



2012. máj. 30. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában a menzesz első napján kell elkezdeni szedni, és 6-7 ezer forintnál indulnak a háromhavi adagok.
2012. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűb, ha a nőgyógyászt megkérdezed. Ő tudni fogja, melyiket mikor lehet elkezdeni szedni.

Az ára pedig: az enyém 3 havi adagja 9500.- volt, egy barátnőmé pedig 10000.- :) (átlag ennyi szokott lenni)

2012. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!