Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat így a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat így a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni, elfogyott az első levél és most vagyok a 7 gyógyszermentes nap végén. Azaz ez a 8. napom mióta bevettem az utolsó szemet azaz ma kellene elkezdenem a következő levéllel. A gyógyszerszünet 3. napján jött meg és egészen tegnapig véreztem de ma már semmi... Nagy baj ez?? Azaz ha ma együtt vagyok a barátommal és csak utána (késő este, mint mindig) veszem be az első szemet a kövi levélből akkor még védett vagyok? vagy inkább vegyem be előtte mielött elmegyek hozzá? Egyáltalán normális hogy már nem vérzek? Lécci segítsetek ez az első ilyen alkalmam. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. júl. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
őő tulajdonképpen mi lenne itt nem normális? miért ne lenne normális, hogy már nem vérzik? miért lenne baj, ha a megszokott rend szerinte veszed be a bogyókat? eszerint nincs semmi baj.
2012. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor ugye hat még és nem lehetek terhes ha ma este együtt leszek a barátommal még mielőtt bevenném a kövi levél első szemét?? :O
2012. júl. 4. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ja ja ja. ha rendesen szeded, tod ez benne a pláne...
2012. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jóóóó :D már értem :) köszi a gyors választ :)
2012. júl. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!