Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy nap két tablettát is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap két tablettát is bevettem véletlenül. A tájékoztató semmit se ír. Mi a teendő szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
terhes leszel :(
2012. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha hánysz akkor tuti kijön, egyébként meg fogalmam sincs.
2012. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan már, nem lesz belőle semmi baj, ne aggódj ezen. az orvos is csak azt mondaná, hogy ha nem fordul elő túl sűrűn, akkor ne ess pánikba.
2012. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kétlem hogy terhes lennék, mert nem elfelejtettem, hanem épp h többet vettem be. köszönöm az értelmes hozzászólást ;)


többiek: köszi, szerintem se lesz baj... nem hánytam, csak fájt a hasam tőle. tulajdonképp a tájékoztató se írt semmit de reméltem, hogy valaki megnyugtat :)

2012. jún. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!