Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még 2 szem van a levélből, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 2 szem van a levélből, de a mai gyógyszer leesett a földre, és nem találom. Ma vegyem be a holnapit és holnap hagyjam ki, vagy a mait hagyjam ki, és holnap vegyem be az utolsó szemet?

Figyelt kérdés
És ha ma beveszem a holnapi szemet, utána ugyanúgy 7 napot várjak (szóval egy nappal előbb kezdjem el szedni, mert ugye egy gyógyszerrel most kevesebb van), vagy 8-at?

2012. jún. 24. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem vedd be, várj 7 napot, de utána a 14. szemig óvszert használjatok a biztonság kedvéért
2012. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben akkor beveszem, köszi a gyors választ! :)
2012. jún. 24. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
megbontod a kövi levelet és ha egyfázisút szedsz,akkor veszel be egyet a kövi levélből és mindig így csinálod...
2012. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ! Az a baj, hogy pont most fogyott el a 3. levél is, és még nem vettem másikat, holnap meg nem érek rá venni sajnos. Úgyhogy marad az, hogy ma bevettem, holnap meg nem veszem be (mert nincs mit :)), és utána védekezünk egy darabig.
2012. jún. 24. 21:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint majd máshogy védekezünk. :)
2012. jún. 24. 21:12
 6/7 anonim válasza:
Annyi a változás, hogy ha hamarabb hagyod abba (ez esetben 1nappal) akkor valószínű hamarabb fog megjönni. Utána meg minden folytatódik ugyanúgy mint eddig! Ha nagyon hozzászoktál, hogy pl. mindig kedden szeded be az elsőt, akkor nyugodtan tarthatsz 8nap szünetet. De a 7-tel se lesz semmi baj!
2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, majd megnézem mikor fog megjönni, ha egy nappal hamarabb mint szokott, akkor lehet hogy csak 7 nap szünetet tartok, mert mindegy nekem hogy melyik napon veszem be, kedden vagy szerdán, úgyis mindig jelez a telefonom :) Köszi a választ!
2012. jún. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!