Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gyógyszer mellett nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyógyszer mellett nem jön meg terhességen kívül mi más "bajom" lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban nagyon minimálisan jött meg fogamzásgátló gyógyszer mellett. Csináltam tesztet negatív lett. És folytattam a gyógyszer szedését. Most semmi, pedig vasárnap kellett volna megjönnie. Megint negatív teszt :S De a múlt hónapban is nagyon görcsöltem és most is, mint mikor megvan. Nem értem mi bajom lehet. Igazából nem hinném, hogy terhes vagyok. Az elmúlt hónapban fogytam 3-4 kilót is (47 kg vagyok) Azok segítségét kérném, akik már voltak hasonló helyzetben!?

2012. jún. 18. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
endokrinológus, hormonlabor
2012. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor valami baja van a petefészkemnek? :S 8 hónapja szedem ezt a gyógyszert, eddig semmi bajom nem volt...előtte viszont másik gyógyszer szedtem 6 évig.
2012. jún. 18. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
a hormonális gond nem csak a petefészeknél lehet, az egész hormonális rendszer összefügg, lehet pajzsmirigy is, ezt kéne kivizsgáltatni
2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én 10 hónapja szedek fogamzásgátlót (ugyanazt..) eleinte normálisan megjött, most pár hónapja pedig barna színű és jelentősen kevesebb is. Ma voltam nőgyógyásznál, azt mondta, hogy ez azért van, mert nagyon alacsony a fogamzásgátló hormontartalma, ezért C vitamint kell szednem. (egyébként jangee fogamzásgátlót szedek)
2012. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen el fogok menni az orvoshoz!

Nekem is hasonló a problémám, barnás és nem rendesen volt :(

Most viszont semmi, lehet van ebben is valami, hogy kevesebb hormon tartalmú, én 6 évig Mercilont szedtem, majd átálltam egy alacsonyabbra Belara.

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 18. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Hormonpanelnek semmi értelme, ugyanis tabletta mellett nem lehet értékelni.

Az a bajod, hogy 6 éve folyamatosan gyógyszert szedsz, és elsorvasztotta a nyálkahártyád.

Legalább 3 hónapos szünetet tarts!

2012. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A két gyógyszer között volt 3. 4 hónap szünet... nyáron nem szedtem...
2012. jún. 18. 21:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne a legjobb ha most szüneteltetném?
2012. jún. 18. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor normális volt a vérzésed?

Akkor meg nem jó neked a gyógyszer, írass másikat.

2012. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A réginél nem volt semmi gond, csak nem akartam már olyan erőset ezért váltottam.A mostanival sem volt eddig gond, csak múlt hónapban lettek ezek a panaszaim...és most tegnap kellett volna megjönnie, de még meg sem jött :S
2012. jún. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!