Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gyógyszer mellett nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyógyszer mellett nem jön meg terhességen kívül mi más "bajom" lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban nagyon minimálisan jött meg fogamzásgátló gyógyszer mellett. Csináltam tesztet negatív lett. És folytattam a gyógyszer szedését. Most semmi, pedig vasárnap kellett volna megjönnie. Megint negatív teszt :S De a múlt hónapban is nagyon görcsöltem és most is, mint mikor megvan. Nem értem mi bajom lehet. Igazából nem hinném, hogy terhes vagyok. Az elmúlt hónapban fogytam 3-4 kilót is (47 kg vagyok) Azok segítségét kérném, akik már voltak hasonló helyzetben!?

2012. jún. 18. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A szünetben nem volt gond? Akkor normális volt a vérzésed?

Menj vissza a dokihoz és mondd el a panaszod, lehet gyenge neked a gyógyszer.

2012. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szünetbe rendben volt minden, normális volt.

Mindenképpen elmegyek az orvoshoz.

És köszönöm a válaszod :)

2012. jún. 18. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!