Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyire igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AWarriorA kérdése:

Szerintetek mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan teóriát,miszerint a gumi óvszert már a gyárban kilyukasztják(nem mindet),franc sem tudja milyen okból...lehet hogy szövetségben állnak a gyógyászat abortusszal foglalkozó rétegével vagy a népesség számát akarják növelni...

2012. jún. 23. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, ezért is születnek olyan selejtek mint te.
2012. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség esetleg előfordul hogy gyári hibás egy egy darab de ennyi ha szövetségben állnának akkor már mindenki terhes lett volna legalább egyszer gumi használata közben is
2012. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyors Teszt_

A nődet kérd meg hogy vegye a frissen kibontott kotont a szájához és nagyon gyengén kezdje el fújni egy kis tál vízben. Ha van rajt lyuk akkor a buborék árulkodik.

2012. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is igy születtél nem vártak senkit és jött egy selejt:D
2012. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudom hány éves lehetsz drága barátom(első és 4. kommentelő),de az biztos hogy 14 év alatt 14 cm alatt és 14 IQ alatt...miért irsz ilyen hülyeségeket és (3. kommentelő) köszi a tanácsot...18 évesen nincs kedvem a nyárimunkás pénzemet abortuszra vagy akár egy esemény utáni tablettára kidobni a bojler meg esetleg érdekel az attól függ hány literes és hány wattos...bakker mi a f*szt érdekel engem,hogy bojler van eladó...most az a "RAJ" b*szod,hogy mindenki a fuckyeahgyik dobogó elejére kerüljön???-.-" szerintem szánalmas...
2012. jún. 24. 00:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Te is egy ilyen kotonszökevény vagy!
2012. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég sok kotonnal "volt már dolgom" és nem volt még abortuszom, bár a "neve nincs" óvszerekről nincs tapasztalatom. szerintem ez a teória hülyeség. ha belegondolsz, elég rossz marketing lenne az xy gyárnak, hogy 100 gumiból csak 3 lyukas :D
2012. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos te is gyárilag vagy lyukas kedves kérdező és valahol szivárog a hülyeség! ;)
2012. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenki meg van zakkanva aki ilyen hülyének tart? -.-" szánalmas elektronikus világ figyelj(etek) kedves negativ kommentelő(k) ha elolvasnád bakker hogy...:"Hallottam egy olyan teóriát," akkor valszeg nem én találtam ki...akkor miért nem irod azt,hogy hülye akitől hallottad vagy akármi-.-" aki nem hülyeséget irt annak ez nem szól
2012. jún. 29. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért vagy hülye mert ezeket majd' elhiszed...
2012. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!