Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól csináltam? Nem lesz baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csináltam? Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
9 hónapig szedtem Yasminelle-t. Túl drága volt, ezért inkább kértem receptet egy másik fogamzásgátlóhoz. A Jangee-t írta fel az orvos. Ki is váltottam. Eddig, mindig szerdán kezdtem el szedni az előző gyógyszert, de most a csomagolás hétfőnél kezdi. Az baj, ha a hétfő,keddet kihagytam és csak a szerdánál kezdtem el? És az nem baj, ha az a 2 tabi a végére marad?

2012. jún. 17. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
?
2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
de igen, hétfővel kellett volna kezdeni, és megjegyezni, hogy szerdai nap volt a 'hétfő'
2012. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasni tudsz-e?


Mert, ha nem, akkor hiába is válaszolunk neked. :(


Betegtájékoztató!


Menj vissza az általánosba, ha képtelen vagy értelmezni ezt a szöveget:

"Ha például a szedést szerdán kezdi, kezdje a "Szerda" felirat melletti tablettával. Kövesse a csomagon lévő nyíl irányát, amíg mind a 21 tablettát beszedte."

2012. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ide nem azért járnak az emberek,hogy normális válaszokat adjanak. Hanem azért, hogy ha valaki olyat kérdez ami számukra teljesen egyértelmű, totálisan hülyének állítsa be. Képzeljétek, elolvastam betegtájékoztatót. Csak biztos,ami biztos, megkérdeztem. De úgy látszik nagy hiba volt.
2012. jún. 18. 15:57
 5/7 anonim válasza:
Én is Jangee fogamzásgátlót szedek. Egyáltalán nem baj, hogy kihagytad a hétfői és a keddi szemet! Akár össze vissza is szedhetnéd, mert ez egyfázisú gyógyszer!!! Szedtem én is Yasminelle-t, mert volt mikor nem lehetett kapni Jangee-t, a kettő szinte ugyanaz, úgyhogy a szervezeted se fogja különösen észrevenni a változást! :)
2012. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre, egy normális válaszoló. Köszönöm!:))
2012. jún. 18. 21:09
 7/7 anonim válasza:
Nincs mit :) Remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!