Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 5 napig szedtem a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 napig szedtem a fogamzásgátlót és mellékhatás miatt abbahagyom A menszeszem úgyan úgy megjön majd?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

megfog jönni,max kicsit tolodik/hamarabb jön pár nappal...


milyen mellékhatás jön ki 5 nap alatt?

2009. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a nyelési nehézségek:S Alig bírtam enni reggel És most a nőgyógyász azt tanácsolta hagyjam abba pontosabban angioödéma tünetei
2009. júl. 4. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyelési nehézségek??De hiszen olyan pici, hogy eszre sem lehet venni! Azt ugye tudod, hogy ezzel az 5 szemmel így csak jól bekavartál magadnak? Mánia!
2009. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

az angioödéma allergiás eredetű, jobban tetted h abbahagytad, mert fulladáshoz is vezethet. valszeg vmi összetevőre allergiás voltál.

megfog jönni a menzeszed, csak nemtuti h pont ugyanakkor mint eddig.

más tabival nem próbálkoztok majd?

2009. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert a lábam is viszeres és az érsebész is mondta h kis hormontartalmú fogamzásgátlót szedhetek. Szóval fogalmam sincs h érdemes lenne-e újra belekezdeni egy másik gyógyszerbe. Szerintetek?
2009. júl. 4. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM. semmikepp. nem eri meg kockaztatni hidd el!!!! visszer,trombozis,allergia.... meg a vegen komoly bajod esik :-s en a helyedben mar fele ennyiert sem szedtem volna! (engem fel ev utan mutottek mert csomo lett a mellembe. lehet h mas fajtatol nem lenne de en tobbet nem merek kiserletezni, igyis iszonyu nehez volt tultenni magam rajta:(

a 14:53as valaszolo 1 nagy marhasagot irt es latszik h fogalma sincs a temarol. teny h jobb lett vna azt az 5 szemet se beszedni, mert igy picit bekavart de ezen mar nem lehet valtoztatni es a mellekhatasok a te esetedben sokkal soluyosabbak lehetnek mint 1 kis hormonosszezavarodas. az orvosra hallgass ne itt a sok hozza nem ertore. jol tetted h abbahagytad. a mensid picit tolodhat, de hamar vissza fog allni meglatod. en a helyedben tobbet nem kiserletezgetnek de ahogy gondolod.

2009. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem orvostól kérdezd meg h szedhetnél e, elvileg visszér mellé is lehet szedni, de fokozott elővigyázatossággal és rendszeres orvosi ellenőrzés mellett. sztem megé-rné erről konzultálni az orvosoddal és kipróbálni 1-2-t, ha nemválnak be akkor pedig abbahagyni és más módot keresni a védekezésre. merthát ugye tény h a foggátló a legegyszerűbb módja a védekezésnek, nemkell gumival bajlódni, meg parázni ha kiszakad, és a te esetedben egy eseményi utáni tabletta sokkal többet árthat mint egyébként. ezek a hüvelykúpok pedig, nekem legalábbias nemjönnek be, mert sztem illúziórombolók egy kcisit, h minden szex elpőtt félrevonulsz h vérjál, még felnyomok egy kúpot.
2009. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15:26 os válaszoló! Egyetértek veled! Szerintem is fontosabb az h egészséges legyek, és nem éri meg kockáztatni! Köszönöm a válaszokat amúgy :)
2009. júl. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!