Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan furcsa érzésem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan furcsa érzésem van szerintetek?

Figyelt kérdés

5 hónapja szedek foggátlót vasárnap vettem be az utolsó szemet. Tehát tegnap illetve mára esedékes, hogy megjöjjön de mivel tegnap nem jött így ma kell. De semmi előjele sincs, hogy megakarna jönni pedig ilyenkor már rég szokott lenni egy kis gyenge folyás is =/. 2 napja most már 3 napja nem szedem de védekezni másképp nem védekeztünk a párommal. Illetve szex közbe kiszáradtam ilyet se tapasztaltam még :S

Van okom aggódni?


2012. jún. 13. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, én már több mint 5 éve szedek fog.gátlót, nekem is van 1-2 olyan alkalom, amikor előbb vagy később jön meg, és nekem sincs szinte semmi előjele. Ha nem jön meg, sztem csinálj terhességi tesztet vagy menj el nődokihoz.

A hüvelyszárazságról meg annyit, hogy sztem válts gyógyszert, nekem is volt ilyen problémám sajnos a gyógyszer hatása.

2012. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teszttel még várok de ha a héten nem jön meg mindenképp kell. Eddig nem tapasztaltam szárasságot csak tegnap életembe először :S
2012. jún. 13. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, a szárazság nem rögtön jelentkezik, hanem pár levél beszedése után, ahogy a hormonok változnak a szervezetedben. Az ösztrogén hormonok alacsony szintje miatt.
2012. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 7 napos tablettamentes szünetben az is normális ha az 1. és az is ha a 7. vagy bármelyik nap jelentkezik a megvonásos vérzés.Szóval ne aggódj,meg fog jönni.
2012. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a gyógyszerszünet időszakában kell megjönnie. szóval még van időd, nyugi.
2012. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De eddig mindig vagy a 2-3. napon jött meg azért nem értem de hát változhat minden. Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 13. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:
ok. de ez rengeteg tényező hatása. stressz, lelki állapot... minden esetre, majd kiderül...többet úgy sem tudunk mondani.
2012. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valószínű az is mert jövőhéten érettségizek lehet ez is közrejátszik tudat alatt.
2012. jún. 13. 11:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Azta! Annyira jön a fogad, hogy foggátlót szedsz?
2012. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azta mekkora ésszel áldott meg a sors téged :D
2012. jún. 13. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!