Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kétszer egymás után szeretkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer egymás után szeretkeztünk a barátommal óvszerrel, viszont. (többi lent) Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

szóval egymás után kétszer szeretkeztünk. mindkét alkalommal használtunk óvszert, mind a kétszer elélvezett, de nem lyukadt ki az óvszer meg semmi ilyesmi szerencsére.

a kérdésem az lenne, hogy a második óvszer felhelyezése előtt csak megtörölte magát, és második óvszer felhelyezése előtt orális szex is volt általam.. attól félek hogy az előző alkalom 'spermái' még akcióban voltak és valahogy óvszeren kívülre kerülhettek ahogy legörgettem a péniszén az óvszert..


tanácstalan vagyok..ugye semmi esély rá, hogy terhes legyek?


légyszi csak normális válaszokat !


20/L


2012. jún. 11. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hát erre nem sok esély van:-))
2012. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kb egy a százezerhez... de ha bizonytalan vagy, csináltass meg egy terhességi tesztet.
2012. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, de sajnos azóta is nagyon kétségbe vagyok esve :(

ahogy kézmunkáztam rajta és legörgettem az óvszert, félek hogy a kezemen maradtak olyan dolgok amiknek nem kellett volna :/

2012. jún. 15. 02:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie?


Egyébként valszeg azért késik, mert parázol rajta. Ha már meg kellett volna jönnie, csinálj egy tesztet, megnyugodsz, és este megjön.


24/N

2012. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pont ez a baj, hogy nem is késik, mert 24-ére várom elviekben, szóval ügyes vagyok, mert pont a peteérésem kellős közepén történt :D így most még egy hét ideg para, aztán remélem megjön.. de próbálom a rossz gondolatokat elhessegetni.. túlságosan bemesélem magamnak a dolgokat, aztán lehet hogy nincs is semmi baj..
2012. jún. 15. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt minden áldott hónapban eljátszom, még akkor is, ha nem voltam együtt senkivel. Így 28 napos a ciklusom, amúgy ha véletlen elfeledkezem róla, és nem izgulok, akkor csak 24. :D

Szóval nyugi, nem lesz gond.

2012. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerencsére ma reggel megjött, szóval nincsen semmi baj (:
2012. jún. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!