Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítséget szeretnék óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnék óvszer vásárlásban, kezdő vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. A barátnőmmel elhatároztuk hogy hamarosan sor kerül a szexre, és mivel mindketten még kezdők vagyunk fogalmunk sincs hogy melyik óvszer lenne a tökéletes...


Igazából mik ezek között a különbségek?? Hallottam a Durex-ről, az egy híres minőség ennyit tudok róla...de láttam hogy sok fajtája van és ezek most méretében, kialakításában térnek el, vagy hogyan??? Mit ajánlanátok egy szűz párnak?:)



2012. jún. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Vastagságban és különböző bevonatban.Google-zz rá Durex honlapjára.Ott minden tipusról levan írva hogy mi benne a más.Ha első lenne én leginkább biztonságra figyelnék és Durex Extra Safe-t ajánlanám ez jó vastag síkosított tuti nem szakad el mivel eléggé vastag nem is fogsz elmenni egyhamar.


Sok sikert !

2012. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Méretben nem különösen térnek el, hacsak nincs méteres farkad,annyi, hogy felhúzod, és a tövéig letekered, és kész.

Van, amelyik vékonyabb, (mivel szűz vagy, ezt nem javaslom, mert amúgy is gyorsan elmész majd)van rücskös, na, azt szűz csajhoz ne, van olyan, ami ízesített (na, engem a mentolos csíp, de kinek mi) extra biztonságos, olyan, ami latex allergia esetén is használható (amíg nem igazán használtál óvszert, nem tudhatod neked van-e)

Később érdemes mindenfélét kipróbálni, de először szerintem tökéletes a classic, maximum ha izgulsz hogy gyorstüzelő leszel, ott a durex performa.


21/L

2012. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két kezdő, na ennél rosszabb nincs! Minden kis szaron fennakadni.... Veszel egy párat, és szépen felpróbálod. Minden tinifiú átesik ezen. Nem egyformák az óvszerek! Hiába van ugyanakkora méret ráírva két különböző márkára, az egyik szorít, míg a másik kényelmes!

A Durex nekem pont nem jött be, de attól még neked tetszhet. A minőségről meg csak ennyit:

All of Durex's condoms are now made in Asia

2012. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nos én lány vagyok, de megpróbálok segíteni. Mi először Durex Love-ot használtunk, mivel 4 van benne és ugyanannyiba kerül mint a többi változat, amiben csak 3 van. Az extra safe-t írták előttem, na azt nem ajánlom mert hiába szűz vagy még, ugyananyi máskor is az esélye h kiszakadhat, ráadásul az annyira vastag, hogy hiába a normál vastagságúban is elég keveset érzel, abban végképp alig valamit, legalábbis a barátom állítása szerint. Szerinte a Lifestyle volt a jobb, mert olcsóbb és ugyanolyan jó minőségű. Nincs agyonkenve síkosítóval, nincs undorító latex-síkosító keverék szaga, mint a Durexnek, és így a lány puncija sem lesz olyan ízű, ha közben megálltok és a nyelveddel akarod kényeztetni. De előtte próbálj egyet kettőt ki otthon, hogy tudd felhúzni, és ne akkor kelljen ezzel eltölteni értékes perceket. Ezt tudtam mondani, sok szerencsét kívánok az elsőhöz :)
2012. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előző ... A Durex Extra Safe elszakításához már tudomány kell.A simákat is nehéz de ezt meg pláne.Plus az elsőnél álltalában hamar elmennek és így nem fog.Az első amúgy sem az élvezetről szokott szólni legtöbb esetben ...
2012. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!