Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a hüvelykrémek/kúpok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a hüvelykrémek/kúpok melyeknek a betegtájékoztatójában az áll, hogy gyengítik az óvszer hatékonyságát ez meddig érvényes?

Figyelt kérdés

Femibion intima hüvelygélt használok. 8 tubus és minden este kell használnom egyet. A kérdésem az, hogy ha befejeztem és este feltettem az utolsó adagot, másnap késő este már lehet óvszerrel szeretkezni? Vagy meddig érvényes ez a befolyásoló hatás az óvszerre?


21L


2012. jún. 6. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:

úgy értem ha mondjuk amikor felteszem az utolsó adagot, akkor mondjuk korán lefekszem (olyan 6-7 fele) és másnap este 10 körül használnánk óvszert akkor lehet e gond

(így több mint 24 óra telik el a használat és a szex között)

2012. jún. 6. 17:33
 2/3 anonim válasza:

Az óvszer hatása csak akkor gyengül ha kiszakad, amúgy ugyanúgy véd. A hüvelygél pillanatok alatt felszívódik, utána már semmilyen hatása nincs az óvszert tekintve. Akár a gél után egy fél órával is szeretkezhettek, addigra a gélnek nyoma sem lesz.


22/L

2012. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg a gyogyszerészt hogy ebben a helyzetben milyen fajta ovszert használhatok amelyik nem sérül meg kőnyen
2014. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!