Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a Rigesoft...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a Rigesoft esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni orvoshoz, mert elutaztam, ezért a gyógyszertárba anyu kikönyörögte ezt a gyógyszert, az esemény kb 12 órája volt, és most vettem be az elsőt... 89% megbízhatóság volt a papíron. Remélem nem adtak valami rossz gyógyszert. Azt is írta, hogy kevés vízzel kell bevenni, de rá egy negyed órára reggeliztem..remélem az nem baj. mármint hogy ettem rá
2008. ápr. 26. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Eléggé! :)
2008. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még nem telt el sok idő az aktus óta, valószínű, hogy hatásos lesz! A megtermékenyített petesejtet nem hagyja beágyazódni, de ha már megtörtént, akkor marad az abortusz!

Máskor pedig tessék védekezni!!!

2008. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!