Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szombaton elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton elfelejtettem bevenni a tablettámat és aznap kihagytam. Viszont ezen a héten lenne a 7 nap szünet és én ma is és tegnap is bevettem. Szedjem tovább ezen a héten vagy ne?

Figyelt kérdés
És a jövőhéttel akkor mi lesz?
2012. jún. 5. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szombatit hagytad ki,gondolom vasárnap bevetted a szombatit és így tovább. Szépen beveszed ahogy kell az utolsó szemig napi 1 tabletta,utána 7napos szünet és óvszerrel védekeztek. A 8.napon meg elkezded az új levelet.
2012. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a betegtájékoztatót (ha kidobtad, akkor a neten is fent van), abból kiderült volna, hogy akkor lennél védett, ha az utolsó 2 db-ot nem vetted volna be. A szervezet ugyanis nem tudja, hogy 19, 21 vagy 23 tablettát vettél be. Ha megvonják a hormont, megjön. (De a 12 szemnél nem lehet abbahagyni!) Ezzel a 2 darabbal azt érted el, hogy nem vagy védett, hacsak nem szeded be a következő levéllel is, szünet nélkül. De az meg köztivérzést meg egyéb problémákat okozhat, bár tény, hogy évente 1-2-szer elvileg meg lehet csinálni, nem ártalmas.
2012. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!