Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek a gyógyszer szünet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a gyógyszer szünet hanyadik napján szokott megjönni?

Figyelt kérdés

nekem már ma kezdeni kellene a köv. levelet, de még semmi, és ez már egy pár hónapja így van, 2szer meg sem jött, de a doki szerint semmi gond. de ezek előtt is pl mindig aznap jött meg mikor kezdtem a köv. csomagot, szóval a gyógyszer első hetében "menstruáltam" mindig, nem a szünetben.

amúgy cypromixet szedek.


2012. jún. 2. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem ált. a gyógyszerszünet 4. vagy ritkán 5. napján jön meg. ugye a betegtájékoztatóban kb ez áll "a gyógyszerszünet 2.-3. napján rendszerint vérzés jelentkezik" - ez alapján én megkérdeztem a nődokimat, hogy baj-e, hogy nekem később jön meg. azt válaszolta, nem gond, a lényeg hogy a gyógyszerszünet alatt jöjjön meg. többet nem tudok ehhez hozzászólni... én is cypromixet szedek.
2012. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát az első 3 hónapban előfordulhat, hogy kimarad, de utána már az nem olyan jó, szerintem menj vissza majd a dokihoz.

nekem úgy volt, hogy vasárnaponként már nem vettem be, és eleinte szerdán, majd csütörtökön jött meg. tehát így a 4.-5. napon, mert ugye köv vasárnap már szedtem újra.

2012. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hu értem. gondoltam, hogy valami nem stimmel de hittem a nődokimnak...
2012. jún. 2. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a nőgyógyászom azt mondta nem baj ha nem a szünetben jön meg....csak az az első levél volt a fontos...azt mondta ugye hogy az első tablettát az első napon vegyem be...utána meg poontosan tartsam be a szünetet és nenézzem, hogy jön meg
2012. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem és a 7 napos szünet végén szokott megjönni eddig még nem csuszott át a másik hétbe de lehet hogy elöfordul
2012. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is rendszerint a 4- napon jön meg, holott ugye a 2-3 napon kéne. szal nem gáz sztem :)
2012. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az 5. napon jön meg. Laurinát szedek 2 éve.
2012. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!