Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értek valamit a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek valamit a fogamzásgátlóval kapcsolatban, segitetek?

Figyelt kérdés
Május 15.én jött meg, akkor kezdtem el szedni a tabit, jövő hét kedden kell abbahagynom, ami 4.e és 11.én kell újra elkezdenem szedni. Azon a héten fog megjönni? Nem baj ha ennyire hamar jön meg? És ha megjön de nem múlik el 11.én akkor is kezdjem el szedni a következő levelet? És ha nekem már 2 hete pici vérzésem van (tisztasági betétnyi, tehát nem sok), attól még ugyanúgy meg fog jönni? Előre is köszi az értelmes válaszokat
2012. máj. 29. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés előfordulhat, attól ne ijedj meg. A tablettákat 28 napos ciklusra állították be, szóval könnyű kiszámolni, hogy mikor, mi következik. Egyébként a kérdéseiddel érdemes a nőgyógyászodat megkeresni, ő biztosan megadja a megfelelő válaszokat és megnyugodhatsz :D
2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
VAGY, esetleg elolvashatod a betegtájékoztatót, amiben le van írva a válasz az ÖSSZES kérdésedre.
2012. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan ennyire szar a magyar oktatás?

Feketén-fehéren le van írva a tájékoztatóban, hogy hogyan kell szedni. nem hiszem el, hogy vmi a szexhez érettnek tartja magát, de képtelen szöveget értelmezni....


Elkezded a menzesz első napján és folyamatosan szeded 21 napig. Tartasz 7 nap szünetet, amikor megjön a vérzésed (tök mindegy, hogy a 7 nap melyik napján), majd a vérzéstől FÜGGETLENÜL elkezded az új levelet a 8. napon.

Tök mindegy, hogy addigra vége van a vérzésnek vagy sem.

Elkezded és kész.

2012. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!