Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit marad ki a menstruacio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit marad ki a menstruacio? Segitsetek!

Figyelt kérdés
elveszitettem a szuzessegem,mielott jott volna a menzesem.utanna meg parszor voltunk 1ut de enm jott meg meg!6 nap telt el ami alatt meg kellet volna jojjon..vedekeztunk es nem csuszott ill.nem szakadt ki a gumi!(hujen hangozhat de)terhes vagyok...?mennyit fog kesni?help!
2009. jún. 30. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az elsö után mindenkinek késik ,ha nem csuszott le és nem szakadt el akk ne aggodj :)
2009. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is felborult a hormonháztartásom az első után. nem is jött meg. De menj orvoshoz azért, nehogy baj legyen. :) 27/L
2009. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

szerintem várj még pár napot...

az első után mindenkinek késik, meg a sok idegeskedés is késlelteti, szóval nyugi :)

2009. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múltkor egy teljes hónapot késett, pedig nem mostanában vesztettem a szüzességemet...:/ Van ilyen, azért ha nagyon izgulsz, vegyél megnyugtatásképp egy tesztet (Rossmann, DM 600-700Ft), de ne aggódj, biztos nem vagy terhes.

19/L

2009. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és kiderül, mi van
2009. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!