Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy magán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy magán nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Először szeretnék felíratni fogamzásgátlót még nem használtam, tehát gondolom ehhez valamilyen vizsgálat szükséges+felírja, ez mennyibe kerül kb?
2012. máj. 26. 01:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mindegyiknél más, amelyikhez én járok, annál 5000 (rákszűréssel vmivel drágább). Kérdezd meg bejelentkezéskor.
2012. máj. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindegyiknél más,de kezdheted a házi orvosodnál laborba beutalót kérsz,mert szeretnél fog..felíratni..

Nőgyógyászatra sztk-ba is mehetsz ingyenes!!Rákszűréshez kenetet vesz,ha tudod melyiket fog..szeretnéd felíratni akkor azt mondod..

Magán 6e vizsgálat+ez is az is...10-15ezer+a gyógyszer 6ezertől...

2012. máj. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában interneten fent vannak az árak, tényleg változó. Szerintem olyan 5 és 10 E között, viszont rákszűrés tényleg drágább, azt érdemes nem magánnál megcsináltatni. (az enyémnél 7000 volt az első vizsgálat, utána a receptet már ingyen kiírja, tehát nem kell neki 3 havonta fizetni, csak ha meg is vizsgál)
2012. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, sajnos nem mehetek sztk-ba mert tavaly megszünt a tanulói jogviszonyom és azóta nem sikerült még elintéznem, hogy magamnak fizessema tb-t. Nem ciki ha rákérdezek bejelentkezéskor?
2012. máj. 26. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy ellátnak. Aki hozzánk jött fogorvosi kezelésre, kihozta pirossal a számát (vagyis nem biztosított), de el kellett látni.Magyarországon ez még a legtöbb helyen így működik. csak felhívják a figyelmed, hogy rendezd el, de ellátnak. Meg is nézheted magadnak interneten, hogy épp milyen státuszban a kártyád. (én sem vagyok már tanuló, mégis él a kártyám)
2012. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
uh de jó lenne :) megtudod?? köszönömmm
2012. máj. 26. 15:13
 7/11 A kérdező kommentje:
mondani* bocsi kihagytam :D
2012. máj. 26. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs diák kártyám és nem dolgozom mert munka nélkül vagyok(dolgoztam) és már vagy fél éve járok be gyógyszert felíratni meg vizsgálatot is csinálni,és nem szóltak nekem eddig hogy fizessem a tb-met.Ha elég bátor vagy bemehetsz próba szerencse,max szólnak de nem fizettetnek ki veled semmit helyben.
2012. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha valaha volt érvényes biztosításod, akkor a kártyád érvényes. Legfeljebb szólnak az apehnak vagy mi van most, hogy x hónapja nem fizetted, és onnantól majd fizetni kell.


Itt tudod valahogy ellenőrizni, én elég régen csináltam ilyet utoljára, de asszem regisztrálsz magánszemélyként és onnantól megy.

[link]

2012. máj. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnél 9000 Ft egy vizsgálat mindennel együtt: kenetvétel, hüvely és hasi ultrahang, mellvizsgálat, rákszűrés, konzultáció, gyógyszerfelírás, de orvosonként változik. Ha időpontot kérsz, kérdezd meg, hogy mennyi egy vizsgálat (ha gyógyszert is akarsz felíratni, akkor rákszűréssel együtt, ez fontos!), és tudni fogod, hogy mennyi pénzt vigyél magaddal.
2012. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!