Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet eltolni a menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eltolni a menzeszt, ha tablettát (Belara, nem lényeg) szedek?

Figyelt kérdés

Például ha elfogyott az adott levéllel, akkor a másikból még beszedhető vmennyi, ezzel eltolva a dolgot?

Nyár közeledtével (strand, fürcsi) sztem sokakban felmerül ez a dolog, főleg ha adott időpontban van a nyaralás, vagy ilyesmi...


2008. ápr. 24. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, beszedhető. én ugy szoktam( nem sokszor fordult elő)

max2 tabit veszek még be hozzá a kövi levélből, ugyis 2nap mire még megjön utána. túl sokat ne vegyél be mert a szervezetde ugyis érzékeli és a gyógyszer mellett is megfog jönni.

2008. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a köv. levélből kell bevenni annyi szemet, amennyivel később akarod, hogy megjöjjön! Akár az egész mensit is kihagyhatod, ha pont úgy esik! Persze csak ritkán lehet alakalmazni! De semmi bajod nem lesz tőle!
2008. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előttem szólóknai igazuk van, nem is erre reagálnék. Egyszerűen csak nem értem, hogy miért van az, hogy az ember lánya elmegy a nőgyógyászhoz, megvizsgáltatja magát, kitárulkozik egy vadidegen embernek, gyógyíttatja az esetlejes bajait, fertőzéseit, felíratja a fogamzásgátló tablettát, de az ilyen kérdéseket nem teszi fel! Vagy gyakran olvasok olyan kérdést, hogy pl. az x fogamzésgátló, amit életében először kezd szedni a leány, az mennyi idő után nyújt védelmet!? Internetről kérdezi meg az anonim emberkét, nem pedigaz orvost, aki felírta neki. Miért nem? A doktor bácsi nem harap! Elmondja a válaszokat,ha kérdezzük, sőt szakszerűen, értelmezhetően elmondja, és abban biztosak lehetük, hogy az a dolog úgy is van, mert ő azért mégiscsak egy orvos, egy ismeretlen fórumozóval szemben, mert az vagy jól tudja a választ, vagy nem.

Ha valakinek kivívtam volna az ellenszenvét, elnézést kérek érte, nem akartam senkit megbántani.

2008. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

3. hozzászólónak: nos... majd egy éve szedem, ugy van, h legelőször, mikor felírták, akkor vtam orvosnál, azóta nem... De ezt csak azért kérdeztem, mert érdekelt, ki hogy csinálja és mik a tapasztalatok. Igazad van, orvostól is megkérdezhetném, de ő csak általánosságban beszélhet, nem biztos h tapasztalatból: "képzeld, én is azt szedem, és el szoktam tolni a menzeszt, elmeséljem, hogyan?"

2008. ápr. 25. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!