Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedtek fogamzásgátlót? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtek fogamzásgátlót? Ha nem szedtek, de a párotok szeretné, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem magam mérgezni különböző gyógyszerekkel.

Voltam nődokinál kértem írjon fel, de javasolta, hogy ha szeretnék egészséges babát, meg ha azt akarom hogy még én is sokáig, és ha nincs baj az óvszerrel akkor inkább ne szedjek.

Én egyáltalán nem akarok.

Egyrészt: utálom a gyógyszereket

Másrészt: Tutira elfelejteném, még a sima c vitamint is van hogy elfelejtem bekapni.

Aztán: Tudom hogy vannak akik esküsznek rá, de ...el lehet tőle hízni...minek egyek fölös hormonokat??? Lehet káros hatásra majd egyszer a babámra... Meg egyszerűen nem akarom.


De most felvetődött megint... hogy a párom...szeretné, ha szednék. De.. ez igazságtalan. Mert így neki nem lenne gondja, nem kellene rá költeni. Az én testem bánná, az én testemet mérgezném, ő meg csak élvezi. Nem akarom szedni, de tudom hogy ő meg szeretné...


Már beszéltem vele erről a kapcsolatunk elején.Akkor nem is foglalkozott vele, de most a munkahelyén van egy srác, aki állandóan magyaráz neki.... ezekről is. Mert az ő barántője szed gyógyszert.


Ajj...



Le lehet hurrogni...de szerintem egyéni döntés az ki mit akar a testével..

CSak nem tudom .. barátom hogy fog erre reagálni


2012. máj. 24. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem, a mostani párom kedvéért, láttam, mennyire nem élvezi gumiban, és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér - engem eléggé érdekelt, milyen gumi nélkül, de soha, senkinek nem engedtem meg, hogy akár egy 5 mp-re belémtegye anélkül.. Az elején én is féltem, de most már sohasohasoha nem akarok a gumiról hallani, összehasonlíthatatlan!! Sőt, nagyon bánom, hogy az ő előtti két barátom nem volt semmilyen szinten erőszakos a tabit illetően, mert igazán megadhatták volna hozzá a kezdő lökést (mindenféle újdonságtól félek...:)) Szóval összefoglalva: meg kell nézetni, van-e trombózishajlamod, ha nincs, egy próbát mindenképp megér, amíg nem ismered a 'másik oldalt', ne véleményezd úgy a bogyót, hogy méreg:) Ami viszont tuti, egy 2-3 perces pasi kedvéért én sem vállalkoznék rá, pláne úgy, ha a költségeket is 100%-ban rám akarja hárítani... Mi felesben fizetjük, és szerintem így a normális.

L21

2012. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként minden rosszat rá lehet fogni a bogyóra, persze.. Nem egészséges baba, meghízás... Okozhat gondot, igen. De ha nem szedsz egy darabot sem, akkor is elhízhatsz és akkor is születhet beteg gyereked, ezt nem lehet kiszámítani.
2012. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem is értem ÉN nem érzem a különbséget gumiban és gumi nélkül, mmint érzem, h más de nem jobb. Párom meg azt mondja, h annyira minimálisan jobb nélküle, h azért ne szedjek hormont. Nem tudom lehet h ez egyén függő is, de az én párom iszonyatosan leszarja, h gumit kell húznia. Meg az is lehet h gumi függő is a dolog.
2012. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!