Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit csináljak? Mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mivel védekezzek?

Figyelt kérdés
volt egy kivizsgálásom fejfájás miatt. mivel nem igazán találtak semmit azt mondták hogy lehet, hogy a fogamzásgátlótól van. viszont már régebben is volt ugyanilyen fejfájásom, és akkor még nem is szedtem a fog. gátlót. a neurológus azt javasolta, hogy 1 hónapig ne szedjem. ez oké. elmegyek a nőgyógyászata (mivel most fog elfogyni a gyógyszerem, és arról volt szó, hogy gyógyszer csere lesz) elmondom az orvosnak, erre azt mondja, hogy minimum 6 hónapig ne szedjem, sőt utána se javasolja soha többé. már pedig én tudom, hogy nem ettől van. én már egyszer terhes lettem óvszer mellett, úgyhogy semmi képen nem hagyom ezt annyiban, mert eszem ágában sincs teherbe esni. mit csináljak?
2012. máj. 22. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nem értettem félre. mert azért mentem mert már az előző havi gyógyszerírásnál úgy volt megbeszélve, hogy az az utolsó, és a következő gyógyszer felírásnál (tehát ma) már új gyógyszert kapok. erre semmilyen gyógyszert nem írt, és most nincs tabim, és esküszök, hogy mindjárt ideggörcsöt kapok ettől.

akkor szerintetek ha az SZTK-ban elmegyek másik orvoshoz, akkor ő fog felírni gyógyszert? erről az orvosról egyébként is megvan a véleményem egy korábbi eset kapcsán...

2012. máj. 22. 18:26
 12/13 anonim ***** válasza:
védekezz késsel akkor esély se lesz a sex-re :) és nem lesz terhesség!!
2012. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha az SZTKban bemondásra felírnak neked fogamzásgátlót, akkor arról az orvosról meg nekem van meg a véleményem.

Most komolyan miért nem mész el egy másik nőgyógyászhoz, és beszéled át vele? Ha tényleg nem lehet, akkor legalább megnyugszol (különben sem kéne "igeggörcsöt kapni" millió nő van, aki nem szedhet, mégsem nyávognak naphosszat. Pl. én sem a trombózisveszély miatt) Ha tényleg nem ír fel, akkor spremicid zselé, kúp, tabletta akármifene meg óvszer és kész, biztonságban vagy.


24/N

2012. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!