Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hasznalok fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hasznalok fogamzasgatlot akkor teljesen vedve vagyok?

Figyelt kérdés
Szoval mult kedden kezdtem el szedni a desorel fogamzasgatlot (ma szerda van) es az erdekelne ha ma mar kezdhetem e ovszer nelkul a sexualis eletemet es hogy belem elvezhet e a parom?

2012. máj. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semelyik védekezési módszer nem nyújt 100%-os védettséget.
2012. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor kezted el szedni mikor megjott.. akor mar az elso tabi is allitolag véd..szerintem mar igen :) En csak egy hetet vartam vele..ahogy elment a menzim mar rendesen csinaltuk..es nem lettem terhes
2012. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem... például akármikor megtámadhat egy medve.


Komolyra fordítva a szót, igen, ha rendesen szeded, akkor biztonságos. RTFM, tartsd be, és akkor nyugodtan beléd élvezhet a párod. De azért összefoglalom, mik a legfontosabbak: ugyanolyan időben célszerű bevenni minden nap (ajánlom a koraesti órákat, akkor nem fordul elő, hogy elalszol), ne maradjon ki, ne szedj be többet, tartsd be a szüneteket, ha hánytál, hasmenésed volt utána egy hétig óvszer!, és antibiotikum mellett nem véd! --> típusonként eltérő, azért olvass)


24/N

2012. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,havim elso estejen szedtem az elsot be...akkor ezek szerint mar nyugodt lehetek h 99,99% ved :)
2012. máj. 16. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!