Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2012. 05.10 -en csutortokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. 05.10 -en csutortokon pettingem volt, de a fehernemu mint kettonkon rajtunk volt . Aznap bevettem egy fogamzasgatlot ugy gondoltam "biztonsag kedveert" 05.11- en penteken megjott . Elofordulhat igy terhesseg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 10:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

legyszives valaszoljon valaki

mi fog tortenni ?nagyon felek

valaki segitsen

2012. máj. 12. 18:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát hülye vagy az fog történni...a fogamzásgátlót rendszeresen kell szedni ahhoz hogy védelmet nyújtson. Meg volt rajtatok fehérnemű, és nemis szexeltetek. Őszintén mégis hogy képzeled el azt a dolgot hogy teherbe eshettél??
2012. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 torrente2.0 válasza:
Már tuti hogy terhes vagy...de a biztonság kedvéért a párodnak is adj egy tabit..innentől kezdve mindketten szedjétek minden nap
2012. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ugye ez csak valami vicc??

1. Nem lehetsz terhes szexuális együttlét nélkül.

2. A fogamzásgátlót rendszeresen kell szedni

3. Hány éves vagy? Neked írták fel? Elvetted esetleg anyádtól vagy nővéredtől? Akkor értesítsd őket!

2012. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nekem irtak fel ,de meg nem kellett szednem .

De aznap egyett bevettem ,es masnap megjott .

Lehetseges igy terhesseg????

2012. máj. 14. 18:04
 16/18 anonim válasza:
És általában az ilyenek szülik sorra a gyereket,mint TE!!!Komolyan: hány éves vagy? Végül is mindegy,mert ha túl fiatal vagy,nem kellene még szexelned,ha meg idősebb,akkor hülye vagy,hogy ilyeneket kérdezel és még a fogamzásgátló szedésével sem vagy tisztában! Pfff......Bocs,de kiakadtam.
2012. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha aznap vetted be, akkor nem mentél vele semmire. A fogamzásgátló hosszú és rendszeres szedés esetén ad csak védelmet. És akkor sem 100%-osat! Fogamzásgátlónál ha kihagysz 1-2 alkalmat, már nem ér semmit.

És hogy egy esemény után fogamzásgátlót vettél be, és nem esemény utánit, gáz. De ha nem történt behatolás, nem kell aggódnod.

De én inkább egy szülőt javasolnék, aki elmagyarázza neked ezt az egészet!


De hogy a terhességről is beszéljünk kislányom, vannak olyan szituációk, a családomban megesett! Mensije megjött a hölgynek, rendszeres nemi életet élt, szedte rendesen a tablettát. 2 hónap után nőgyógyász közölte, hogy terhes, és méghozzá ikrekkel! A fogamzásgátló nem 100%, de még 95 sem néha...

2012. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lia_18 válasza:

Első okosság: a pettingtől nem igazán eshetsz teherbe.

Második okosság:a fogamzásgátló az nem esemény utáni tabletta. Azt naponta kell bevenned, különben semmit nem ér az egész.

Mellesleg, ha szexeltél volna 10-én, de másnap megjön, simán lehetsz terhes,mert az nem derül ki rögtön másnap....ülj le beszélgetni anyukáddal,különben nagyon hamar nagyi lesz belőle.

2012. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!