Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amióta a barátom belém élvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a barátom belém élvezett (szedek fogamzásgátlót), folyamatosan hasmenésem van. Már két napja. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlót este 9-kor szoktam bevenni, utána már lefekszem, nincs hasmenésem, így van ideje felszívódni.

2012. máj. 10. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

sűritett tejet ettél?:O

én régen ha megettem egy egésszel egész nap ment a hasam. (kihasználtam az orvosnál:D)

2012. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy nem a beléd élvezéstől van.
2012. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hova élvezett....
2012. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a szádba élvezett?:D
2012. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sűrített tej. Hm. Ez elég valószínűnek tűnik. Tényleg elég sok folyékony táplálékot ettem, meg tejben áztatott sütik voltak étrenden:D Lehet, hogy ez az oka. Egyébként a kérdés alapján egyértelműnek kéne lennie, hogy hova élvezett:) Tudom, két külön hely a kettő, de hátha valamilyen összefüggés van közöttük. Köszönöm azért a válaszokat!:)
2012. máj. 10. 22:42
 6/8 anonim válasza:
Most akkor van hasmenésed vagy nincs?Kérdésben van,leírásban meg nincs.Attól nincs hasmenés h beléd élvezett...csak véletlen egybeesés.
2012. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kettő biztosan nem függ össze.
2012. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm illetve valamilyen vonatkozásban talán (betegség átadás,vagy a fogamzásgátló miatt),de nem valószínű
2012. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!