Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteérésem volt, fehérneműben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteérésem volt, fehérneműben mozogtunk egymáson és úgy ment el. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Azért csináltuk így, mert még szűz vagyok és fájt volna a behatolás (amit gumiban próbált),én valsz. kibírtam volna, de a barátom nincs kész lelkileg,hogy fájdalmat okozzon...ezért most még kézzel, szájjal így-úgy csináljuk.


18-ak vagyunk.


2009. jún. 25. 16:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szia!Nem,nem lehetsz terhes.

Sok ilyen képtelenséget hallottam már,de még ilyet...!

:)

2009. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
NEM leszel terhes. De ha lefekszetek, akkor mindenképp védekezzetek!!!!!
2009. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
felkuszni? ez eleg hulye kerdes vagy valasz. ezt meg en is tom 14 eves koromra:
2009. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy? Nem jártál biosz órára? Vagy mi van veled? Meg miaz, hogy nem kész lelkileg arra, hogy fájdalmat okozzon neked? Holdon éltek? Vagy mi? Persze fáj egy kicsit, de nem haltmég bele senki. Azt nézd, hogy utánna milyen jó lesz. Ezt most komolyan kérdezted? Mindegy is, itt a válasz: Csak akkor leszel terhes ha beleélvez abba kis pinádba ahol még a tamponon kívül semmi nem járt. Ne legyél már ennyire gyökér! Remélem egy sírba kerültök...
2009. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!