Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szedem a tabit belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szedem a tabit belém élvezhet barátom ugye?!

Figyelt kérdés
persze ha rendszeresen szedem, mert olvastam itt olyanokat h fogamzásgátló mellett lett terhes egy lány. én pedig nem szeretnék így járni

2012. máj. 6. 21:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen arra gonddoltam:D
2012. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

Én is szedem a tablettát, és nem szoktunk mellé külön védekezni, viszont arra oda szoktunk figyelni, hogy abban a néhány napban amikor a megtermékenyülésre a legalkalmasabb a petesejt, lehetőleg nem esünk egymásnak.


???


Ha rendesen hat a tabletta, egyáltalán nincs petéd...

2012. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Utolso: peteje van, de peteerese nincs.


Amugy az a valaszolo nagyon buta. Ha tablettaszedes kozben peteeresed lenne, az barmikor lehetne. Akar a 20. szemnel is.

Nem ertem, ezek az emberek nem jartak suliba, nem olvastak utana a tablettanak, csak szedik esz nelkul??

2012. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amikor felírattad a tabit,azt miért tetted?Ha arra válaszolsz akkor már válaszoltál erre a kérdésedre is.
2012. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszik sokan, hogy tictacot szednek, hát nem tényleg nem érdekel sok embert, hogy amit rendszeresen szed- ráadásul hormontartalmú készítményről van szó- hogyan hat?

Elképesztő...felírta az orvos, szedem, mint a hülyegyerek a gyilkosgalócát azt majd nem leszek terhes. De miért nem, meg hogy, meg mitől, az kit érdekel, aztán meg jönnek a hülye kérdések:D

2012. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 PONYlow válasza:
13%

ELÖSZÖR IS !! MI AZ HOGY TABI????NEM VÉLETLEN HAL EL A MAGYAR NYELV!! AZ ILYEN RETARDÁLT EMBEREK RONTJÁK EL EZT A NYELEVET AKIK A TABLETTÁT TABINAK RÖVIDÍTIK!MÁSODSZOR!

ERRE LETT KITALÁLVA AZ A KIB***SZOTT TABI HOGY A BARÁTOD AKKOR PUMPÁLJA TELE A LYUKADAT GE*IVEL AMIKOR CSAK AKARJA!!! IQ 0 .. .gratulálok cica.)

További szép napot.

2012. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia!Legbiztonságosabb védekezés tabletta neve : NO SEX
2012. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os válaszoló!Egyetértek veled annyiban,hogy a rövidítések a Magyar nyelv elburjánzását eredményezi.Sajnos nem tehetünk ellene semmit.Ilyen például a mi zu .Szörnyű.Viszont válaszod második felében finoman szólva parlagias voltál.Ha megszólod a kérdezőt akkor ne süllyedj le az inteligencia alsó szintjére.Én sem vagyok agyon művelt eminens,de nem bántom a kérdezőt még ha olyan butus kérdést is ír le.
2012. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Behalok ezeken a nyelvzsenikenXD Most mi lesz, ha tabi? Nektek még a vót jó volt helyett, mert a vót is elhalt már ahogy a bót is. Hun vótá kifiam? Há a bótba vótam kenyíré oszt nem vót. Ez miért halt ki? Parasztok!! Most már azért is a tabi mellett állok!
2012. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16-os! És (jajj tudom, éssel nem kezdünk mondatot, mi lesz a magyar nyelvvel így...) mennyivel jobb a te nyelvhasználatod? A kib*szott talán szebb és elfogadottabb szó, mint a tabi? Érdekes értékrended lehet.
2012. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!