Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette20-at szedek már 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolkaa kérdése:

Lindynette20-at szedek már 3 hónapja, belém élvezhet a barátom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Megengedem.
2011. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hehe.Lécci csak normálisak irjanak má!
2011. jan. 24. 16:47
 3/10 Bretso ***** válasza:

Első kérdés az orvos mit mondott? Általában 1 hónapot szoktak ajánlani. Te mennyinél jársz? 3. Hmmmm.... Eszerint igen. A betegtájékoztató mit ír? Ha menstruáció első napján veszed be akkor talán 1 hét, amíg véd (itt nem vagyok teljesen biztos, de 1 hétre emlékszem). Nos eszerint... hmm.. igen.


Áruld már el mi a fenéért vártatok 3 hónapig erre? Vagy nem tudtok olvasni és orvos sem mondott semmit?

2011. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked sincs sosem normális kérdésed, akkor mi miért adjunk normális választ? Ha nem vagytok tisztában azzal, hogy mit csináltok, akkor inkább ne éljetek szexuális életet. Nem fogom eltartani a zabigyereketeket.
2011. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1 az h most regisztráltam ugy h nemhiszem h van több nemnormális kérdésem!!2 ha ijen bunkon tudsz csak válaszolni akkor nem kell,nem kötelező.

Am tudom h elsőhéétől már véd tudok olvasni csak nembizok meg benne annyira azért vártuk ijen sokat,és ovszernélkül csinájjuk csak mielőtt elmegy azelőtt kihuzza!!Mert már hallottam ojat h nemhasznál!

2011. jan. 24. 16:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elsőhonapot akartam irni nem hetet!
2011. jan. 24. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a 20at szedem már 2 éve! Természetesen már hat a gyógyszer, ugyhogy nem kell már kiegészítő védekezés! :)
2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2011. jan. 24. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szex helyett ajánlanék egy jó kis helyesírási szótárt.
2011. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jolvan lelehet szálni rolam,mivagyte nyelvtan tanár?Nem azé jöttem ide h ijen bunkók válaszoljanak.Ha nem a kérdésemre adsz választ akk nem kell írni,ne rajtam töltsd le a feszültséget!!!Senki nemkért meg rá hogy irjál ijen kommenteket!És rádaásúl nemis ismersz!Nem azért van ez az oldal h bunkóságogat irkájjál úgy tudom!!!Nem kell ám többet ide írni,azthiszem senkisem kényszerít rá!!Ha van rendes válaszod azt megköszönöm,de lécci hanyagold a tövábbi bunkó megjegyzéseidet!!!!!!!!Kössz..
2011. jan. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!