Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap hagytam abba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap hagytam abba a tablettát és ma kellett volna megjönnie eddig mindig csütörtökön jött meg ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk a hónapban augusztus óda szedem a fogamzásgátlót(lindynette) mindig vasárnap hagytam abba és csütörtökön jött meg most nem mit tehetek?

2012. máj. 3. 19:31
 1/5 anonim válasza:
nincs semmi baj, még akkor sem, ha vasárnapig sem jön meg.. csak az a lényeg h a köv. havi tablettádat kezdd el beszedni vasárnap. néha nemjön, mert ez nem mensi, ez köztes vérzés! és nyugi ha most nem akk köv. hónapban megjön :)
2012. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) De a barátommal le feküdtem még a hónapban de utána vége lett..az idegesség közrejátszhat?
2012. máj. 3. 19:44
 3/5 anonim válasza:
figyelj, ha normálisan szedted a bogyókat és úgy feküdtetek le akkor nincs semmi baj. Védekezés volt? Az sem feltétele, ha időben és úgy vetted be ahogy kellett akkor most sincs semmi csak ideges vagy, és biztosan megviselt a szakítás, vagy egyszerűen csak ráparáztál az egészre. :) Nyugi.. semmi nincs :)
2012. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ment a hasad, nem hánytál a hónapban vagy nem felejtettél el egy tablettát, akkor nagyon nagyon pici az esélye, hogy terhes légy.

Mindenesetre vegyél egy tesztet ha nem jönne meg, már csak azért is, hogy megnyugodj.

2012. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lindynette velem is csinált ilyet. Volt h 2. napra volt h 5. napra jött meg. Néha változó.
2012. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!